Javni poziv za podnošenje prijava za financiranje projekata s ciljem zaštite i upravljanja intelektualnim vlasništvom
Poslovno-inovacijska agencija Republike Hrvatske – BICRO,  kao jedan od partnera FIDES projekta u kojem sudjeluje i Znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci, objavila je Javni poziv kojim se pozivaju poduzeća i znanstveno-istraživačke institucije za podnošenje prijava za financiranje projekata s ciljem zaštite i upravljanja intelektualnim vlasništvom.
Cilj je projektima odnosno idejama koje imaju realne mogućnosti komercijalizacije na domaćem i međunarodnom tržištu osigurati odgovarajuću pomoć od strane konzultanta/zastupnika u zaštiti i upravljanju intelektualnim vlasništvom. Rok za podnošenje prijava je 31. kolovoza 2012. godine.
Javni poziv i Opis projekta FIDES zajedno s detaljnim informacijama o načinu prijave projekata nalaze se na mrežnim stranicama Znanstveno-tehnologijskijskog parka Sveučilišta u Rijeci

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća