"Doktorirao Aleksandar Regent", NL, 3. 10. 2012.
TEHNIČKI FAKULTET
Doktorirao Aleksandar Regent

RIJEKA » Obranom doktorske disertacije »Analiza mjera za prevenciju katastrofalnog požara u cestovnim tunelima« akademski stupanj doktora znanosti iz područja tehničkih znanosti, polja interdisciplinarne tehničke znanosti na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci stekao je Aleksandar Regent. Doktorand je rad obranio pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. Zmagoslav Prelec, prof. dr. Bernard Franković, prof. dr. Vladimir Medica, prof. dr. Dubravka Bjegović s Građevinskog fakulteta u Zagrebu i prof. dr. Ivan Polajnar s Fakulteta za strojništvo Univerze v Ljubljani. (A. P.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća