Informativni dan
Srijeda, 03.10.2012.
alt Služba za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Rijeci je 2. listopada 2012. organizirala informativni dan za incoming Erasmus studente koji su drugu godinu u okviru programa Erasmus došli na studijski boravak na naše Sveučilište. Na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u zimskom semestru 2012./13. studirat će trinaest studenata, na Ekonomskom osam, Filozofski fakultet ugostit će jedanaest studenata, a na Pravnom fakultetu studirat će jedna studentica. Studenti dolaze iz Latvije, Finske, Grčke, Njemačke, Španjolske, Rumunjske, Poljske i Slovačke.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća