Ugovor o suradnji sa Sveučilištem Jurija Fedkoviča u Černivcima
Predstavnici Sveučilišta Jurija Fedkoviča u Černivcima, Ukrajina - prof. Stepan Vasyliovych Melnychuk, rektor, Silvia Heorhiivna Marut, prorektor za ekonomska pitanja, te prof. Oleg Vyacheslavovych Angelskyi, dekan Tehničkoga fakulteta posjetili su  1. listopada 2012. godine Sveučilište u Rijeci.
Razgledali su Rektorat , sveučilišni kampus i Tehnički fakultet. Upoznali su se s osnovnim podacima o sveučilištu i njegovim sastavnicama, njihovom znanstveno nastavnom djelatnošću, projektima i međunarodnom suradnjom te iskazali zanimanje za uspostavljanje bilateralne suradnje naročito na području tehničkih znanosti, povijesti, filologije, sociologije i prava.
Tijekom njihova posjeta, sklopljen je sporazum o bilateralnoj suradnji naših dvaju sveučilišta.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća