"Nova generacija stručnih prvostupnika inženjera", NL, 30. 11. 2012.
GRAĐEVINSKI FAKULTET
Nova generacija stručnih prvostupnika inženjera

Diplomu prima Davor Dugonjić (Foto: V. KARUZA)RIJEKA » Na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održana je svečana promocija nove generacije stručnih prvostupnika inženjera građevinarstva. Stručni studij građevinarstva završili su: Matija Rudan, Damjan Dimitrić, Marko Mlađen, Davor Dugonjić, Ismet Krupić, Morana Krulić, Marko Kožul, Ljubica Maravić, Antun Brčić, Nedeljko Hajdin, Bojan Bakić, Marijo Došen, Anamaria Murn, Antonio Kljajić, Mateo Mladenović, Elvis Japić, Martin Kovačić, Nataša Kalfić, Maja Mićić, Ivo Šutalo, Marin Prostran, Mile Risonjić, Maja Vitaz, Nikolina Baržić, Branko Ranđelović, Andrija Pađen, Ksenija Blašković I Dario Ugljar. S velikom pohvalom stručni studij građevinarstva završila je Nikolina Bakarčić, a s najvećom pohvalom to je učinio Marko Maurić. (A. P.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća