Svečana promocija na Odjelima
Četvrtak, 07.02.2013.

U petak, 08. veljače s početkom u 12,00 sati u zgradi sveučilišnih odjela, Radmile Matejčić (prostorija O-27), održat će se svečana promocija prvostupnika/ca sveučilišnih odjela za biotehnologiju, fiziku, informatiku i matematiku.

Ovo je prva promocija studenata u novim prostorima zgrade sveučilišnih odjela u Kampusu te prva promocija prvostupnika/ca Odjela za biotehnologiju.

Svečanost će predvoditi prorektorica za nastavu, prof. dr. sc. Snježana Prijić-Samaržija, a laureate će promovirati prof. dr. sc. Anđelka Radojčić Badovinac, zamjenica pročelnika Odjela za biotehnologiju, prof. dr. sc. Dubravka Kotnik-Karuza, pročelnica Odjela za fiziku, prof. dr. sc. Marija Marinović, pročelnica Odjela za informatiku,  te prof. dr. sc. Dean Crnković, pročelnik Odjela za matematiku.

Popis pristupnika

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća