"Iskustva Silicijske doline u gradu na Rječini", NL, 20.2. 2013.
FOUNDER INSTITUT TVRTKA IZ SAD-a U OŽUJKU ORGANIZIRA RADIONICU ZA BUDUĆE PODUZETNIKE

altRIJEKA » U prostorijama STEP inkubatora u kampusu Sveučilišta u Rijeci, Slavka Krautzeka 83a, u četvrtak 7. ožujka s početkom u 18 sati po prvi puta u Rijeci tvrtka Founder Institute, vodeći poslovni »akcelerator« u svijetu sa sjedištem u Palo Altu (SAD), organizira radionicu za poduzetnike s poslovnom idejom ili one koji već biznis imaju, ali ga žele bolje pozicionirati na tržištu. Svi koji žele sudjelovati na radionici prethodno se besplatno moraju registrirati na web stranici http://rijekastartupideas.eventbrite.com. Inače, radionica će se sastojati od kratkog predstavljanja Instituta, predavanja uspješnih lokalnih poduzetnika koji su svoju ideju uspjeli plasirati na svjetsko tržište a riječ je o Goranu Duškiću iz tvrkte »WhoApi« te Eriku Superini iz tvrkte »Maritime Connector«. Ovisno o interesu, Institut će organizirat edukaciju o pokretanju poslovanja u trajanju od četiri mjeseca. Ovo je prilika da se hrvatskim poduzetnica pruži mogućnost povezivanja s investitorima iz tzv. Silicijske doline, ekonomski najrazvijenijeg područja na svijetu. (LJ. H.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća