"Koncert za Maura Baraka", NL, 13.3. 2013.
RIJEKA » Studenti Građevinskog fakulteta u Rijeci organiziraju humanitarni koncert čija će sredstva biti iskorištena za liječenje četverogodišnjeg Maura Baraka koji boluje od rijetke bolesti kongenitalne pseudoartroze. Na koncertu koji će biti održan u petak u auli Građevinskog fakulteta nastupit će Flash dance unit, plesna skupina Porto Ri, plesna skupina Flame, Salsero, Vokalna skupina Lira, Vokalni studio Rijeka, Pjevački zbor mladih Josip Kaplan, Alba Nachinovic & Leo Škec, Vokalna skupina Octachord, muška klapa Kantaduri, Udruga Gromišćina zemja Čavle – Plesna skupina Tancurice, David Danijel i Brudafunk. (B. Č.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća