"Skulptura studentice riječke APU kao nagrada", NL, 19.4. 2013.
5. ETNOFILM FESTIVAL
Rad Nike LaginjaRIJEKA » Studentica riječke Akademije primijenjenih umjetnosti Nika Laginja izradila je skulpturu koja će kao nagrada biti uručena pobjednicima ovogodišnjeg 5. Etnofilm festivala što se od 24. do 27. travnja održava u Rovinju. Autorica je u svom radu koristila motive nara kao rovinjskog simbola, a tijekom festivala bit će izloženi i ostali radovi studenata APU koji su sudjelovali na natječaju. Etnofilm festival predstavlja izbor iz međunarodne produkcije etnografskih dokumentarnih filmova s ciljem otvaranja dijaloga među kulturama.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća