Međunarodna Jean Monnet konferencija
Četvrtak, 09.05.2013.
Interuniverzitetski centar izvrsnosti Jean Monnet što su ga osnovale katedre Jean Monnet Pravnog fakulteta u Rijeci i ona Pravnog fakulteta u Zagrebu, organiziraja 10. i 11. svibnja u Opatiji međunarodnu konferenciju pod nazivom Legal Culture in Transition: New Europe - Old Values? Reform and Perseverance.Konferencija će okupiti vodeće domaće i strane pravne stručnjake iz redova akademske zajednice i pravosuđa .Konferenciji će prisustvovati i Predsjednik Republike Hrvatske prof. dr. Ivo Josipović te Rektor riječkog Sveučilišta, prof. dr. Pero Lučin.

Program konferencije možete pogledati na  linku.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća