Suradnja APU i Veleučilišta
Utorak, 14.05.2013.
altNa ovogodišnjoj manifestaciji VINISTRA 2013. studenti Akademije za primijenjenu umjetnost, u okviru kolegija Primijenjena grafika na 4. godini, a pod mentorstvom doc. Aljoše Brajdića, predstavili su u suradnji sa svojim kolegama  sa Studija vinarstva Veleučilišta u Rijeci svoje „proizvode“.

Od 8 studentskih rješenja  jedno će biti  izabrano.
 Naime, radi se o zajedničkom projektu APU i Studija vinarstva „Redizajn etikete studentskih vina“  koja su diplomski rad studenata Veleučilišta, dogovorenom prije nekoliko mjeseci.

Treba kazati da se radi o vrlo uspješnoj povezivanju teorijske i praktične nastave, a studenti su se na projektu imali prilike upoznati s osnovama vinarstva i posjetiti nekoliko vinara.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća