"Hladno pivo i Majke pjevaju za studente", NL, 17.5. 2013.

STUDENT DAY FESTIVAL RIJECI

altRIJEKA » Osim Hladnog piva, na ovogodišnjem Student day festivalu u Rijeci nastupit će i Goran Bare i Majke, najavili su organizatori, Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci. U petak i subotu, 24. i 25. svibnja, tako će grad službeno preuzeti studenti koji će na kulturni, glazbeni, sportski i zabavni spektakl stići iz cijele Hrvatske, ali i susjednih zemalja. Legendarni Goran Bare i grupa Majke zasvirat će u Rijeci dobro poznate hitove kao što su Teške boje, Mene ne zanima, Put ka sreći, Ja sam budućnost i brojne druge. Program i koncerti besplatni su za sve posjetitelje. (S.V.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća