COST konferencija
Srijeda, 26.06.2013.
Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci ugostiti će 3. i 4. srpnja Godišnju konferenciju o napretku domene Transport i urbani razvoj, europskog programa znanstvene suradnje COST (European Cooperation in Science and Technology).

Ciljevi Godišnje konferencije o napretku (Annual Progress Conference) su višestruki. Konferencija služi kao monitoring platforma uspješnosti implementacije COST akcija, osiguravajući:

- Uspješno izvršenje ciljeva postavljenih u Memorandumu o razumijevanju COST programa

-  Koordinaciju i razmijenu informacija između pojedinih Akcija Domene Transport i urbani razvoj

- Promociju utjecaja Akcija među dionicima COST programa ali i među predstavnicima šire akademske i gospodarske zajednice

-  Info dan o specifičnim istraživačkim inicijativama tj. Akcijama, relevantnima za domenu Transport i urbani razvoj.

U sklopu Info dana, predavanja će na Građevinskom fakultetu ( na adresi: Radmile Matejčić 3) održati predstavnici dvadesetak sveučilišta i znanstveno-istraživačkih institucija iz čak 17 europskih zemalja.

Preuzmite detaljan program događanja

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća