Održana 55. sjednica Senata
Četvrtak, 18.07.2013.

četvrtak, 18. srpnja 2013.

Prema okvirnom kalendaru nastave sljedeća akademska godina počinje 1. listopada 2013., a završava 30. rujna 2014.godine., odluka je Senata Sveučilišta u Rijeci s posljednje sjednice prije ljetne stanke. Na sjednici su potvrđeni izbori u znanstveno-nastavna i umjetničko-nastavna zvanja te donesene brojne odluke.
Donesena je odluka o broju upisnih mjesta i uvjetima upisa u 1. godinu studija za novi preddiplomski sveučilišni studij Gluma i mediji, te za novi diplomski sveučilišni studij Medicinsko laboratorijska dijagnostika. Posebno zanimljiva bila je rasprava o planu projekata za ostvarivanje strateških ciljeva temeljem Ugovora o punoj subvenciji participacije redovitih studenata u troškovima studija u akademskim godinama 2012. / 2013., 2013. / 2014. i 2014. /2015.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća