Produkcija zvuka i glazbe
Četvrtak, 22.08.2013.

četvrtak, 22. kolovoza 2013.

Krajem rujna u zgradi Akademije primijenjenih umjetnosti na Sveučilišnom kampusu započet će edukacijski program ''Produkcija zvuka i glazbe''. Voditeljica progama je muzikologinja doc. dr. sc. Diana Grgurić. Tečaj je namijenjen pristupnicima koji imaju osnovna glazbena i informatička znanja te završeno minimalno srednju školu. Po završetku tečaja polaznici stječu sveučilištu potvrdu i 10 ECTS bodova. Cijena programa iznosi 5 500 Kn, a prijave su u tijeku.

Za više informacija pogledajte
INFORMATIVNI LETAK  ili posjetite http://productionmusic.uniri.hr/ , a prijavu možete ispuniti OVDJE .

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća