Tečajevi SC-a na Kampusu
Četvrtak, 26.09.2013.

četvrtak, 26. rujna 2013.

Studentski centar Sveučilišta u Rijeci u zimskom semestru ak. god. 2013. / 2014. organizira tečaj ugostiteljstva za studentice i studente koji će preko studentskih ugovora raditi u prehrambenim objektima Studentskog centra. Organizirani su i otvoreni tečajevi kuhanja, joge i plesa za sve studentice i studente. Tečajevi će se održavati na Kampusu Sveučilišta u Rijeci u prostorijama Multimedijalnog centraAkvarija, i restoranu Kampus. Cijena po tečaju iznosi 40 Kn, a prijave traju do ponedjeljka, 21. listopada 2013.
Više o tečajevima možete saznati ovdje:
TEČAJ UGOSTITELJSTVA                TEČAJ KUHARSTVA                 TEČAJ PLESA               TEČAJ JOGE

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća