Prva riječka tribina
Srijeda, 16.10.2013.

srijeda, 16. listopada 2013.

Točno u podne na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, Odsjek za kulturalne studije poziva Vas na Prvu riječku tribinu s temom Europska Unija i periferija: prvih 100 dana Hrvatske u EU koja će se održati u dvorani 006. Bit će riječi o prvih sto dana Hrvatske nakon ulaska u Europsku Uniju. Pokušat ćemo otvoriti aktualna strukturna pitanja o političko ekonomskim postupcima Vlade u okviru Unije, o budućnosti Europe i demokracije, granicama, pravima, nejednakostima, monetarnim problemima, kulturnim i drugim fenomenima. Gosti su: Nadežda Čačinovič, Ankica Čakardić, Ognjen Čaldarević, Srećko Horvat i Nino Raspudić.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća