Natječaj udruge studenata Idiom
Petak, 25.10.2013.
petak, 25. listopada 2013.

Udruga studenata kroatistike ''Idiom'' raspisuje natječaj za sudjelovanje u projektu Opismeni me prije Nove godine/nove godine/Nove Godine!, koji će se održati na Filozofskome fakultetu u Rijeci.

Cilj je povećati angažiranost studenata u rješavanju pravopisnih problema hrvatskoga standardnog jezika te educirati studente Sveučilišta u Rijeci o rješenjima pravopisnih problema.

Predavanja i radionice održavat će se petkom, točnije 8., 15., 22. i 29. studenog 2013. od 14 do 18 sati.

Natječaj se raspisuje s ciljem odabira 30 studenata svih fakulteta-sastavnica Sveučilišta u Rijeci. Tekst Natječaja i obrazac za prijavu možete pronaći na http://usk-idiom.hr/

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća