Natječaj za novčanu nagradu
Petak, 15.11.2013.

petak, 15. studenog 2013.
Sveučilište u Rijeci raspisalo je natječaj za dodjelu novčane nagrade najboljoj studentici / najboljem studentu riječkog Sveučilišta s invaliditetom u iznosu od 1000,00 Kuna. Rok za podnošenje prijava je 19. studenog 2013. (datum poštanskog žiga). Rezultati natječaja bit će objavljeni 29. studneog 2103. na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci i Ureda za studente s invaliditetom. Prijave se podnose Uredu za studente s invaliditetom na adresu: Ulica Radmile Matejčić 3, 51000 Rijeka na obrascu kojega je moguće preuzeti ovdje. Tekst Natječaja i kriterije za dodjelunagrade možete preuzeti ovdje.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća