Doktorski studij pedagogije
Ponedjeljak, 18.11.2013.
ponedjeljak, 18. studenog 2013.

U tijeku su prijave za upis u 2013./2014. ak. god. na poslijediplomski – doktorski studij pedagogije na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci. Studij traje 6 semestara, a školarina po semestru iznosi 9000,00 Kn. Natječaj je objavljen 4. studenog 2013.u Narodnim novinama i na mrežnim stranicama Filozofskog fakulteta, a prijave traju 30 dana od dana objave.Prijave mogu podnijeti pristupnici koji su završili dodiplomski ili diplomski studij pedagogije, primarnog obrazovanja i predškolskog odgoja, kao i pristupnici sa završenim srodnim studijima, za koje će povjerenstvo za upis propisati razlikovne ispite.
Više o studiju i cjeloviti tekst natječaja možete pogledati OVDJE.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća