Održana 58. sjednica Senata
Utorak, 19.11.2013.

utorak, 19. studenog 2013.
Na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održana je 58. sjednica Senata. Počasno zvanje professor emeritus dodijeljeno je prof. dr. sc. Vladimiru P. Gossu i prof. dr. sc. Željku Fučkaru. Potvrđen je izbor u znanstveno-nastavno zvanje redovitog profesora na razdoblje od 5 godina prof. dr. sc. Željku Bartuloviću. Predložene su i mjere za poboljšanje sustava financiranja stipendija s ciljem razvoja strateški važnih područja. Radi naglašene centralizacije samo bi jedna bolnica – KBC ''Rebro'' trebala postati sveučilišnom bolnicom, pa je stoga pokrenuta inicijativa da se KBC ''Rijeka'' priključi Sveučilištu u Rijeci. Ostale točke usvojene su prema slijedu dnevnoga reda.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća