Stipendije zaklade "British Scholarship Trust" za znanstveno istraživanje na britanskim sveučilištima
Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske, Agencija za mobilnost i programe Europske unije i zaklada "British Scholarship Trust" pozivaju zainteresirane znanstvene novake i asistente s visokih učilišta i znanstvenoistraživačkih instituta u RH na podnošenje prijave za dodjelu stipendije za znanstveno istraživanje na britanskim sveučilištima u trajanju od 1-3 mjeseca tijekom akad. g. 2014./2015. Pravo prijave imaju kandidati koji do 1. listopada 2014. neće navršiti 30 godina. Prednost imaju kandidati koji nisu provodili znanstveno istraživanje u inozemstvu.
Dodatne informacije na internetskim stranicama MZOS-a i The British Scholarship Trust-a.
Rok za dostavu prijava: 1. ožujka 2014.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća