Koncert Asklepiju i Orfeju u čast
Utorak, 26.11.2013.

utorak, 26. studenog 2013.

Studenti Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci pozivaju vas na 5. koncert hrvatskih studenata medicine u humanitarne svrhe pod nazivom ''Asklepiju i Orfeju u čast''. Koncert će se održati u petak, 29. studenog 2013. s početkom u 19 sati u Mramornoj dvorani Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja, Muzejski trg 1, Rijeka. Ulaz je besplatan, a dobrovoljni prilozi, prikupljeni za vrijeme koncerta, namijenjeni su članovima Centra Slava Raškaj za pomoć djeci sa slušnim poteškoćama i govornim manama. Gosti koncerta su vokalna skupina ''Putokazi''.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća