Poziv za izradu online programa
Petak, 29.11.2013.

petak, 29. studenog 2013.

Centar za podršku učenju i poučavanju Sveučilišta u Rijeci zajedno sa sveučilišnom tvrtkom ''Strip'', d.o.o. i sveučilišnom udrugom ''Bura znanja'', a sukladno ciljevima projekta ''Ricount - razvoj i implementacija cjeloživotnog obrazovanja primjenom novih tehnologija'', poziva sveučilišne nastavnike na iskaz interesa za izradu online programa / modula / predmeta cjeloživotnog obrazovanja na Sveučilištu u Rijeci.
Cilj ovog poziva je uspostaviti suradnju s izvoditeljima nastave na programima cjeloživotnog obrazovanja te pružiti tehnološku, instrukcijsku i produkcijsku podršku izradi modela online nastave u programima cjeloživotnog obrazovanja. Na poziv se mogu prijaviti nastavnici Sveučilišta u Rijeci koji su nositelji i izvoditelji akreditiranih programa / modula / predmeta cjeloživotnog obrazovanja ili u postupku akreditacije na Sveučilištu u Rijeci. Rok za prijavu je 15. prosinca 2013 godine.

NATJEČAJ                           OBRAZAC ZA PRIJAVU

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća