Produkcija zvuka i glazbe
Četvrtak, 16.01.2014.

četvrtak, 16. siječnja 2014.
Na Kampusu Sveučilišta u Rijeci započinju radionice cjeloživotnog programa Produkcija zvuka i glazbe. Program je jedinstven u Hrvatskoj, a polaznike će pripremiti za poslove kreativne produkcije na zahtjevnom tržištu, obuhvaća opća znanja iz glazbene teorije i napredna znanja o akustici i aranžiranju zvuka i glazbe na računalu. Organiziran u 173 sata, tijekom kojih se intenzivno izvode 3 kolegija, tečaj je namijenjen onima koji žele steći nova znanja iz područja produkcije zvuka i glazbe, a uvjet za prijavu je završena najmanje srednja škola. Prijave traju do 20. siječnja 2014.
Za više informacija i prijave posjetite: http://productionmusic.uniri.hr/

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća