Avanture kulture
Petak, 17.01.2014.

petak, 17. siječnja 2014.

Odsjek za kulturalne studije Filozofskog fakulteta Rijeci poziva zainteresirane na predstavljanje zbornika radova Avanture kulture. Kulturalni studiji u lokalnom kontekstu. Zbornik sadrži radove znanstvenika s riječkog Odsjeka, a urednici su prof. dr. sc. Sanja Puljar D'Alessio i prof. dr. sc. Nenad Fanuko. Predstavljanje će se održati u ponedjeljak, 20. siječnja u 19 sati u knjižari ''RiBook'', Ulica Janeza Trdine 9, Rijeka. Sudjeluju: prof. dr. sc. Dean Duda s Odsjeka za komparativnu književnost Filozofskog fakulteta u Zagrebu te doc. dr. sc. Franc Trček i doc. dr. sc. Luka Zevnik s Odsjeka za kulturologiju Fakulteta za društvene znanosti u Ljubljani. Nakladnici zbornika su Jesenski i Turk i hrvatsko sociološko društvo.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća