Doktorirao Borna Debelić, Novi list, 6. 2. 2014.

EKONOMSKI FAKULTET

Doktorirao Borna Debelić

RIJEKA » Obranom doktorskog rada »Racionalizacija mehanizma alokacije pomorskog dobra Republike Hrvatske« akademski stupanj doktora znanosti iz znanstvenog područja društvenih znanosti, znanstvenog polja ekonomije, znanstvene grane ekonomika poduzetništva na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci stekao je Borna Debelić. Doktorand je svoj rad izradio pod mentorstvom prof. dr. Marije Kaštelan Mrak i komentorstvom prof. dr. Nenada Smokrovića, a uz njih povjerenstvo za obranu rada činili su i prof. dr. Zdravko Petak s Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu te prof. dr. Blanka Kesić s Pomorskog fakulteta u Rijeci. (I. Š. K.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća