ACCESS - studijski posjet Sveučilištu Mälardalen
Prorektorica za nastavu i studentska pitanja prof. dr.sc. Snježana Prijić Samaržija i voditeljica službe za unapređenje kvalitetu Miljana Bajšanski su, u sklopu Tempus SM prijekta „Towards Equitable and Transparent Access to higher Education in Croatia (ACCESS)“, 18. i 19. svibnja 2010. godine boravile na Sveučilištu Mälardalen (Västerås, Švedska).

Tijekom studijske posjete bile su upoznate s reformom u financiranju visokog obrazovanja u RH, modelima financiranja visokog obrazovanja u Sloveniji i Švedskoj te predstojećim aktivnostima u sklopu ACCESS projekta (provedbi upitnika Eurostudent te upitnika o financiranju visokog obrazovanja u RH)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća