Počinje 13. Tjedan mozga
Petak, 07.03.2014.

petak, 7. ožujka 2014.

Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci i Klinički bolnički centar Rijeka pozivaju zainteresirane građanke i građane na sudjelovanje u bogatom programu 13. Tjedna mozga, koji će se odvijati tijekom idućeg tjedna, od 10. do 16. ožujka. Ovoj je globalnoj inicijativi cilj popularizirati neuroznanost, ali i upozoriti građanstvo na važnost prevencije i mogućnosti liječenja moždanih oboljenja. Nacionalne teme ovogodišnjeg Tjedna mozga su: mozak i bol, neuralne mreže i ponašanje te socijalni mozak.

Za članove akademske zajednice, ali i sve građane pripremljen je opsežan program zanimljivih predavanja, radionica, izložbi, filmsku večer, scientific cafe… Subotnjim druženjem s građanima na Korzu bit će zaključen 13. Tjedan mozga.

P R O G R A M

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća