Erasmus natječaji za 2014./15. ak. g.
Srijeda, 12.03.2014.

srijeda, 12. ožujka 2014.
Sveučilište u Rijeci 12. ožujka 2014. raspisuje sljedeće natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus za 2014. / 2015. ak. god.: Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) na inozemnim visokoškolskim ustanovama (tijekom zimskog / ljetnog semestra ili cijele akademske godine), Natječaj za mobilnost studenata (stručna praksa) i Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja. Rok za podnošenje prijava za studente je 18. travnja, a za osoblje 9. svibnja 2014.
Djelatnici Službe za međunarodnu suradnju održat će informativne dane o programu Erasmus na sastavnicama Sveučilišta u Rijeci, a glavna prezentacija natječaja bit će održana na Rektoratu, 24. ožujka 2014. u 11 sati.
Detaljne informacije o programu Erasmus, tekstove natječaja i prijavne obrasce možete pronaći OVDJE.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća