Nastupni prijem veleposlanika
Srijeda, 26.03.2014.

srijeda, 26. ožujka 2014.
Novi veleposlanik Japana Nj. E. g. Keiji Ide posjetio je Sveučilište u Rijeci u sklopu svojeg prvog službenog posjeta Gradu Rijeci i Primorsko-goranskoj županiji. Danas, drugoga dana ovog dvodnevnog posjeta, na Rektoratu Sveučilišta održan je nastupni prijem veleposlanika Kejija. Uz rektora Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Peru Lučina, prijemu su prisustvovale prorektorice: prof. dr. sc. Nevenka Ožanić i prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija te prorektor prof. dr. sc. Zlatan Car.
Svrha posjeta veleposlanik Idea Rijeci je upoznavanje s poslovnom klimom i razvojnim projektima naše regije, kako bi informacije o istima mogao prenijeti zainteresiranim poslovnim subjektima u Japanu.
Nastupnom prijemu na Rektoratu Sveučilišta prethodio je jučerašnji zajednički prijem u Salonu Grada Rijeke upriličen za Njegovu Ekscelenciju od strane župana Primorsko-goranske županije Zlatka Komadine i gradonačelnika Rijeke mr. sc. Vojka Obersnela. Uslijedili su: posjet i razgledavanje Hrvatskog narodnog kazališta Ivana pl. Zajca, japanskog vrta Osnovne škole Vežica te posjet Novome listu i razgovor sa zamjenikom glavnog urednika Edijem Prodanom.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća