Povjerenstvo za studentske izbore
Četvrtak, 10.04.2014.

četvrtak, 10. travnja 2014.

Rektor Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Pero Lučin donosi Odluku o imenovanju Izbornog povjerenstva za provedbu studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci. Povjerenstvo čine: predsjednik Zvonimir Zajec, student Medicinskog fakulteta i članovi: Lovro Kralj, student Filozofskog fakulteta i Bojan Babić, student Pravnog fakulteta;  iz redova nastavnika: prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija s Filozofskog i prof. dr. sc. Duško Pavletić s Tehničkog fakulteta. Povjerenstvo zasjeda od danas, 10. travnja 2014. do proglašenja konačnih rezultata izbora.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća