Treća riječka škola fizike
Srijeda, 16.04.2014.
srijeda, 16. travnja 2014.

Na Kampusu Sveučilišta u Rijeci započinje Treća riječka škola fizike u organizaciji Odjela za fiziku. Program započinje današnjim predavanjima, a završit će sutrašnjom tribinom nazvanom Fizika bez granica, koja započinje u 16.30 sati. Tijekom ova dva dana bit će održan niz radionica, predavanja, posjeta laboratorijima i drugih aktivnosti za 120 sudionika Škole, učenika srednjih škola, nastavnika i učitelja fizike. Riječka škola fizike organizirana je u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje te ujedno predstavlja stručni skup za usavršavanje nastavnika fizike.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća