''Predavanje o turskoj vanjskoj politici u jugoistočnoj Europi'', Novi list, 22. 4. 2014.

SVEUČILIŠTE GOSTUJE BABUR HIZLAN

Predavanje o turskoj vanjskoj politici u jugoistočnoj Europi

RIJEKA » Ravnatelj Odjela za Balkan u Ministarstvu vanjskih poslova Republike Turske Babur Hizlan u pratnji savjetnice i zamjenice veleposlanlanika Republike Turske Selcan Lanli posjetit će danas Sveučilište u Rijeci.
    Posjet su organizirali Veleposlantvo Republike Hrvatske i Hrvatsko-tursko društvo Rijeka, a Hizlan će u 14.30 u Auli magni Rektorata održati predavanje »Turkish foreign policy in South East Europe: fundaments and perspectives« na engleskom jeziku. (D. C.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća