Snimljen spot Rijeka pomaže!
Srijeda, 21.05.2014.

srijeda, 21. svibnja 2014.

Nakon sastanka operativnog odbora Sveučilišta u Rijeci inicijative za pomoć stradalima u poplavama, održanoga u ponedjeljak,  u neformalnom se razgovoru rodila ideja o snimanju videoporuke kojom bi se još više potaknuo hvalevrijedan odziv naših građana i akademske zajednice u prikupljanju humanitarne pomoći. U svega sat vremena, poznati riječki glazbenici, umjetnici, političari i sportaši, odazvali su se i uspjeli snimiti svoje poruke podrške, uobličene u videospot Rijeka Pomaže!

Nakon održanog sastanka operativnog odbora Sveučilišta u Rijeci inicijative za pomoć stradalima u poplavama, u neformalnom se razgovoru rodila ideja o snimanju videoporuke kojom bi se još više potaknuo hvalevrijedan odziv naših građana i akademske zajednice u humanitarnom djelovanju. U svega sat vremena, poznati riječki glazbenici, umjetnici, političari i sportaši, odazvali su se i uspjeli snimiti svoje poruke podrške.

Snimanje je bilo organizirano na lokacijama Kampusa i na Stadionu Kantrida, a za organizaciju su se pobrinuo Studentski zbor te djelatnici i polaznici studija Gluma, mediji, kultura Sveučilišta u Rijeci.

Nadamo se da će i mediji prepoznati ovu akciju i emitiranjem spota dodatno motivirati naše sugrađane da i dalje pomažu onima koji su u ovom trenutku suočeni s neviđenom katastrofom.

U vezi s videoporukom za sve daljnje potrebe, molimo kontaktirati:

Sven Pal, predsjednik SZ  (091 222  5122)

Milica Czerny Urban, Gluma, mediji, kultura (091 271 0808)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća