Premijera Studija o divljoj guski
Petak, 23.05.2014.

petak, 23. svibnja 2014.

Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci poziva zainteresirane na premijeru predstave Studije o divljoj guski, autora: Nataše Antulov (koncept i dramaturgija) i Aleksandra Nikolića (koncept i režija), a u izvedbi: Tomasa Kutinjača, Valentine Lončarić, Sanje Milardović i Nebojše Zelića. Premijera će biti održana u subotu, 24. svibnja ,a repriza u nedjelju, 25. svibnja 2014. s početcima u 20 sati u Velikoj dvorani Filodrammatice. Ulaznice možete rezervirati na e-adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript  ili na broj telefona: 051 406 584. Prikupljeni novac bit će doniran stradalima u poplavama.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća