Stipendije Republike Makedonije
Veleposlanstvo Republike Makedonije informira da Ministarstvo obrazovanja i znanosti Republike Makedonije daje stipendije za studiranje na dodiplomskim studijima na makedonskom jeziku na svim državnim visokoobrazovnim institucijama u R. Makedoniji, te stipendije Hrvatskim studentima za studiranje na Univerzitetu informatičkih znanosti i tehnologije „Sv. Apostol Pavle“ u Ohridu.

Detaljnije se informacije nalaze u prilogu.

Kontakt osoba:

Kristina Koloska Škvarč
Secretary

Embassy of the Republic of Macedonia
Kralja Zvonimira 6/1, 10 000 Zagreb

t: +385 1 45 72 812
f: +385 1 46 17 369
c: +385 91 97 04 516

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća