Upotpunjavanje kompetencija
Petak, 13.06.2014.

petak, 13. lipnja 2014.

Sveučilište u Rijeci raspisuje poziv za dodjelu financijskih sredstava sastavnicama za rad u okviru projekta Upotpunjavanje kompetencija prije početka studija potrebnih za uspješnije savladavanje studija na Sveučilištu u Rijeci u 2014. / 2015. akademskoj godini. Prijaviti se mogu: Tehnički, Građevinski, Pomorski i Medicinski fakultet te Odjeli za fiziku, matematiku, informatiku i biotehnologiju Sveučilišta u Rijeci, najkasnije do 5. srpnja 2014. na e-adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Detaljne informacije pročitajte u pozivu.

POZIV

OBRAZAC PRIJAVE

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti