Ugovori o stipendiranju
Četvrtak, 26.06.2014.

četvrtak, 26. lipnja 2014.
Centar za studije Sveučilišta u Rijeci obavještava cijenjene studentice i studente, dobitnice i dobitnike stipendija iz programskih ugovora, da je započelo potpisivanje ugovora o dodijeli stipendija. Molimo studentice i studente, koji se nalaze na konačnoj rang-listi iz rektorove odluke, da dođu potpisati ugovor u razdoblju od ponedjeljka, 30. lipnja do petka, 4. srpnja 2014. na Rektorat Sveučilišta u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, u vremenu od 12.30 do 15.30 sati u ured br. 3 na 2. katu.
Ako studentica/student ne pristupi potpisivanju ugovora u navedenom razdoblju, smatrat će se da odustaje od ostvarenog prava na stipendiju.
Ako je studentica /student spriječena/spriječen doći osobno, može kod javnog bilježnika opunomoćiti osobu koja umjesto nje/njega potpisati ugovor.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća