Studij na sveučilištu Nevsehir Haci Bektas Veli
Veleposlanstvo Republike Hrvatske u Republici Turskoj putem Rektorata sveučilišta Nevsehir Haci Bektas Veli u Turskoj, nudi mogućnosti za studiranje za strane studente po povoljnim uvjetima.

Neki od povoljnih uvjeta koji se nude za strane studente su sljedeći: subvencionirani obroci (ručak i večera), povoljan smještaj, školarine za strane studente slabijeg socioekonomskog statusa.

Više o raznim modelima studiranja pri sveučilištu Nevsehir Haci Bektas Veli u Turskoj pogledajte ovdje.

Kontakt osoba:
gđa. Petra Reiner

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta/
Ministry of Science, Education and Sports
Uprava za visoko obrazovanje/
Directorate for Higher Education
Donje Svetice 38, HR - 10000 Zagreb, Croatia
t: +385 1 4594 264

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća