Uskoro Sajam stipendija
Četvrtak, 25.09.2014.

četvrtak, 25. rujna 2014.
Sljedećeg mjeseca Institut za razvoj obrazovanja organizira deseti, jubilarni Sajam stipendija i visokog obrazovanja, koji će biti održan 14. listopada u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu te 16. listopada na Filozofskom fakultetu na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Zemlja partner ovogodišnjeg Sajma stipendija je Francuska, a na sajmu ukupno sudjeluje više od pedeset izlagača iz Europe, Sjeverne Amerike, Bliskog istoka i Azije, koji će predstaviti svoje studijske programe i programe stipendiranja.
Detaljne informacije o Sajmu i program događanja dostupni su na mrežnim stranicama:

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća