5. Škola održivog razvoja
Četvrtak, 02.10.2014.

četvrtak, 2. listopada 2014.
U suradnji sa Zakladom Sveučilišta u Rijeci te drugim podupirateljima, Udruga za promicanje projektne kulture ''EU klub'' i ove godine organizira edukacijski program ''Škola održivog razvoja'' namijenjen studenticama i studentima Sveučilišta u Rijeci. Zahvaljujući financijskoj potpori Grada Rijeke i Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci, program je besplatan. Edukacija će biti održana 16. i 17. listopada 2014. Prijave se primaju do 6. listopada do 15 sati. Više informacija o Školi i o načinu prijave možete saznati OVDJE.

Projekt ''škola održivog razvoja'' pokrenut je 2009. godine, a proizašao je iz Zakladine edukacije o pripremi europskih projekata ''Znanjem do sredstava, znanjem za Europu'', kao najbolje ocijenjena projektna ideja polaznika. Zaklada od tada podupire ''Školu održivog razvoja'', koja se ove godine održava po peti put.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća