E. Baccarini član Izvršnog odbora
Petak, 24.10.2014.

petak, 24. listopada 2014.

Prof. dr. sc. Elvio Baccarini, redoviti profesor Odsjeka za filozofiju Filozofskoga Fakulteta Sveučilišta u Rijeci izabran je za člana Izvršnog odbora Europskog društva za analitičku filozofiju (European Society for Analytics Philosophy – ESAP). Europsko društvo za analitičku filozofiju jedna je od vodećih filozofskih strukovnih organizacija u Europi pa primanje prof. dr. sc. Elvija Baccarinija u njezin Izvršni odbor predstavlja priznanje ne samo na osobnoj razini, već i priznanje Odsjeku za filofofiju, Filozofskome fakultetu i Sveučilištu u Rijeci, kao i Hrvatskome društvu za analitičku filozofiju, čiji je prof. Baccarini član i bivši predsjednik.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća