Elektroničko nakladništvo
Utorak, 04.11.2014.

utorak, 4. studenoga 2014.

Centar za elektroničko nakladništvo Sveučilišta u Rijeci – CEN  pokrenuo je program cjeloživotnog obrazovanja ''Elektroničko nakladništvo za sustav obrazovanja i znanosti Sveučilišta u Rijeci''. Pohađanjem programa polaznici će steći 20 ECTS bodova te znanja iz područja izrade, pohrane, prijenosa i preuzimanja e-publikacija, s naglaskom na e-udžbenike. Program osigurava pretpostavke za profesionalizaciju e-izdavaštva te teži stvaranju temelja za ostvarenje inicijative osnivanja sveučilišne Naklade. Trajanje programa je 6 radnih tjedana s predavanjima petkom i subotom. Prijave traju do 17. studenog 2014.

Popis predmeta:
  • Izdavački standard
  • Grafički standard
  • Standardizacija e-udžbenika
  • Izrada e-knjige u EPUB formatu
  • Prezentacija samostalnog izdavačkog projekta

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća