Međunarodna ljetna škola njemačkog jezika 2015.
Katoličko Sveučilište Eichstätt - Ingolstadt organizira međunarodnu ljetnu školu njemačkog jezika pod nazivom 'International Summer School 2015.'

Program traje od 20. srpnja do 14. kolovoza 2015. Nude se 4 tečaja njemačkog jezika, prilagođeni budućim polaznicima na početničkom, srednjem i naprednom stupnju. Tečajevi jezika su upotpunjeni predavanjima o njemačkoj povijesti i kulturi, književnosti i političkim znanostima.

Otvorene su prijave za registraciju polaznika. Poželjna je što ranija registracija obzirom da je program popunjen već u trvanju naredne godine, te određeni broj mjesta je unaprijed predbilježen od strane njemačke služba za razmjenu studenata i znanstvenika 'DAAD'.

Više informacija na mrežnim stranicama: http://www.ku.de/en/international-office/summer-school-eichstaett

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća