Obzor 2020. Marie Sklodowska-Curie akcija RISE

Otvoren je poziv na natječaj za Razmjenu osoblja u području istraživanja i inovacija – RISE za 2015. godinu u okviru Marie Sklodowska-Curie akcija programa Obzor 2020. Natječaj je otvoren do 28. travnja 2015. godine.

Natječaj se odnosi na kratkoročnu razmjenu osoblja organizacija poput sveučilišta, istraživačkih centra, poduzeća te drugih neakademskih organizacija. Potiče se sudjelovanje malog i srednjeg poduzetništva.

Više informacija možete naći na sveučilišnim mrežnim stranicama te mrežnim stranicama portala Obzor 2020. i Participant Portala.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća