Interkulturalni program o rukovođenju na engleskom jeziku
Interkulturalni program o rukovođenju na engleskom jeziku/Intercultural English Leadership Program će se održati na Američkom sveučilištu u Bugarskoj u razdoblju od 2. do 16. kolovoza 2015. godine. Prijaviti se mogu sveučilišni studenti, nastavnici i administrativno- tehničko osoblje.

O programu: dvotjedni interkulturni program za sveučilišne studente, nastavnike i administrativno-tehničko osoblje koji žele poboljšati svoje jezične vještine i steći nova znanja u području rukovođenja i kulturalnih kompetencija.

Mjesto održavanja: Blagoevgrad, Bugarska

Rok prijave: 1. lipnja 2015.

Više informacija možete saznati na mrežnim stranicama Američkog sveučilišta u Bugarskoj.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća