Stanje pripreme na Kampusu
Četvrtak, 05.02.2015.

petak, 6. veljače 2015.

Stožer za zaštitu i spašavanje proglašava STANJE PRIPREME za izvanredne situacije na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Mole se djelatnici sastavnica koje se nalaze na Kampusu za postupanje sukladno Planu postupanja za olujni vjetar i snijeg.

Stožer je proglasio stanje pripreme, temeljem izmjerenih vrijednosti meteorološke stanice na krovu Građevinskog fakulteta u prosječnoj vrijednosti brzine vjetra od 17,9 m/s, što odgovara klasifikaciji vjetra ''Olujni vjetrovi '' od 8 bofora.

Mole se djelatnici sastavnica na Kampusu za postupanje sukladno Planu postupanja za olujni vjetar, snijeg i poledicu.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća