Ukinuto izvanredno stanje
Petak, 06.02.2015.

petak, 6. veljače 2015.

Stožer za zaštitu i spašavanje Sveučilišta u Rijeci donio je odluku o UKIDANJU IZVANREDNOG STANJA OPASNOSTI za petak, 6. veljače 2015. od 12 sati na sveučilišnome Kampusu, poboljšanja vremenskih uvijeta i smirivanja vjetra.

Stožer ovabještava korisnike Kampusa da je na snazi ZABRANA KRETANJA na zapadnome dijelu zgrade sveučilišnih Odjela - dio prema Sveučilišnoj aveniji, zbog moguće opasnosti od udara predmeta nošenih vjetrom sa zgrade sveučilišnih Odjela.

Mole se dekani fakulteta, pročelnici odjela i ostali rukovoditelji da obavijeste svoje djelatnike i studente o ovoj odluci.

PLAN  POSTUPANJA

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća