2. Međunarodna studentska konferencija "Izazovi u odgoju i obrazovanju"

Studenti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti, dislociranog studija u Slavonskome Brodu organiziraju 2. Međunarodnu studentsku konferenciju „Izazovi u odgoju i obrazovanju“ koja će se održati 22. i 23. svibnja 2015. godine na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti, dislociranog studija u Slavonskome Brodu.

Ovo je još jedna mogućnost u kojoj možete dokazati svoje vještine pisanja, istraživanja i zanimanja za odgoj i obrazovanje. Svim će sudionicima biti osigurana potvrda o sudjelovanju na konferenciji.

Tema se prijavljuje slanjem prijavnice na e-adresu:

Rokovi:

Prijava sažetka: do 15. veljače 2015.

Potvrda o prihvaćanju sažetka: do 28. veljače 2015.

Uplata kotizacije: do 1. travnja 2015.

Slanje znanstvenog rada: do 1. svibnja 2015.

Poziv
Prijavnica za konferenciju
Obrazac za sažetak
Uputa za uplatu kotizacije